Base-Loader®

Kasier Group firması vakumlama ve mobil basınçlı ürünlerin üreticisidir. Base-Loader seri üretimimizde olan vakumlama sisteminde KATI ve SIVI bütün materyalları emiş ve püskürtme yapabilme özelliğine sahiptir. A sınıfı paslanmaz çelik parçalardan oluşmaktadır. Seri üretimi sayesinde maliyeti düşüktür.

V-Force

Kaiser Group V-Force, petrol ve kimya sanayisinde atık maddelerin vakumlanması ve tahliye edilmesi için kullanılan yüksek performanslı bir makinedir. Ekipmanımız ADR yönergesine uygundur.

V-Force Combi ®

V-Force Combi universal-vaumlama (allround) ve Yüksek basınçlı – Yıkama-Temizleme aracıdır. Makine tehlikeli madde özelliği olan sıvıları vakumlama, presleme ve taşıma kabiliyetine sahip olup aynı zamanda tank ve kanalizasyon borularının da yüksek basınçlı su jeti ile temizliğini yapabilmektedir.

Vortex ®

Vortex, katı ve sıvı materyalların vakumlanması, püskürtülmesi ve tahliye edilmesi için modern ve ekonomik bir çözüm olarak en iyi seçimdir. Ekipman, üstün kalite de malzeme, yüksek manevra kabiliyeti, yüksek yükleme kapasitesi ve düşük yakıt tüketimine sahiptir. Bu nedenle Vortex, müşterilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayan çok yönlü bir ekipmandır.

Flex-loader ®

Kaiser Group Flex Loader, sabit olarak da kullanılabilen, katı ve sıvı maddelerin vakumlaması ve püskürtülmesi işlevini gören bir sanayi vakum/basınç makinesidir. Alanında çok başarılı olmuş olan ilk iki jenerasyon ürünümüzden sonra bu üçüncü jenerasyon ürünümüz kullanıcısına azami esneklik kazandırırken, büyük tank hacmi, düşük ağırlık ve kompakt olması ekipmanın istenilen özelliklerindendir.

Max-loader ®

Kaiser Group Max-Loader katı ve sıvı maddelerin vakumlaması ve püskürtülmesi işlevini gören, sanayii alanında kullanılan yarı römork bir vakum/basınç makinesidir. Azami kapasite, taşıma kabiliyeti, yüksek manevra kabiliyeti ve düşük yakıt tüketimi makine geliştirilirken dikkat edilen en önemli hususlardı. Kaiser Group Max- Loader tamamıyla tekil olarak çalışabilen ve her türlü çekici ile de kullanılabilinen bir makinedir. Yüksek taşıma kapasitesi gerektiren işlerde Kaiser Group Max-Loader en iyi çözümdür.

VACU-TAINER ®

Kaiser Group Vacu-Tainer sanayi alanında kullanılan kompakt bir vakum oluşturucu makinedir. Bu kendi başına çalışan tesisat 10 metrelik bir konteynır ’a yerleştirilebilir. Bir vakum tankı veya bir siklon ile beraber her türlü kuru sıvı madde için komple bir vakumlama makinesidir.